Pedag PURE CLEANSER 220 ml čistící mýdlo ECO FRIENDLY

329 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dopravné
Rychlost
Ověřeno
Servis
Prodejna

Detailní popis produktu

Přírodní ekologické mýdlo šetrné k přírodě i k vašim botám! Vyčistí nečistoty a skvrny z jakéhokoliv materiálu - jak z pravé kůže, tak z textilních výrobků. Díky jemné pěně působí do hloubky a je mimořádně účinné. 

Unikátní 100% přírodní složení znamená nejen 100% rozložitelnost, ale také nulový obsah rozpouštědel a hnacích plynů. Zamilujete si tento čistící přípravek pro vaše kožené boty, kabelky, oblečení, sportovní oblečení, sportovní vybavení nebo čalouněný nábytek.

Jednička na obalu 1_PURE CLEANSER znamená, že čištění je v procesu péče o obuv krok č. 1 a připravuje tak povrch pro následnou péči. To nejlépe zajistí 2_DEEP CONDITIONER a impregnace ve třetím kroku s 3_NATURAL PROTECTOR. Tuto unikátní řadu ještě doplňuje antibakteriální sprej pro vaše boty ACTIVE FRESH.

Návod k použití: Nejdříve si očistěte boty od hrubých nečistot. To jde nejlépe kartáčem. Lahvičku dobře protřepejte. Na vlhký čistící kartáček nastříkejte dostatečné množství mýdla a kartáčováním se snažte vyčistit nečistoty po celém povrchu. Před použitím raději zkontrolujte stálobarevnost na menším viditelném místě. Otřete hadříkem zbytky pěny a nečistot a nechte zaschnout. Pokud je to nutné, opakujte tyto čistící kroky, dokud nejste spokojeni s výsledkem. Nechte zaschnout při pokojové teplotě po dobu 24 hodin. Poté vyleštěte hladkou kůži, broušenou nebo nubukovou zdrsněte kartáčkem. Pokračujte dalším krokem a tím je hloubková péče s 2_DEEP CONDITIONER. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: