Pedag PURE CLEANSER 220 ml čistící mýdlo ECO FRIENDLY

329 Kč
Skladem (>1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Dopravné
Rychlost
Ověřeno
Servis
Prodejna

Detailní popis produktu

Přírodní ekologické mýdlo šetrné k přírodě i k vašim botám! Vyčistí nečistoty a skvrny z jakéhokoliv materiálu - jak z pravé kůže, tak z textilních výrobků. Díky jemné pěně působí do hloubky a je mimořádně účinné. 

Unikátní 100% přírodní složení znamená nejen 100% rozložitelnost, ale také nulový obsah rozpouštědel a hnacích plynů. Zamilujete si tento čistící přípravek pro vaše kožené boty, kabelky, oblečení, sportovní oblečení, sportovní vybavení nebo čalouněný nábytek.

Jednička na obalu 1_PURE CLEANSER znamená, že čištění je v procesu péče o obuv krok č. 1 a připravuje tak povrch pro následnou péči. To nejlépe zajistí 2_DEEP CONDITIONER a impregnace ve třetím kroku s 3_NATURAL PROTECTOR. Tuto unikátní řadu ještě doplňuje antibakteriální sprej pro vaše boty ACTIVE FRESH.

Návod k použití: Nejdříve si očistěte boty od hrubých nečistot. To jde nejlépe kartáčem. Lahvičku dobře protřepejte. Na vlhký čistící kartáček nastříkejte dostatečné množství mýdla a kartáčováním se snažte vyčistit nečistoty po celém povrchu. Před použitím raději zkontrolujte stálobarevnost na menším viditelném místě. Otřete hadříkem zbytky pěny a nečistot a nechte zaschnout. Pokud je to nutné, opakujte tyto čistící kroky, dokud nejste spokojeni s výsledkem. Nechte zaschnout při pokojové teplotě po dobu 24 hodin. Poté vyleštěte hladkou kůži, broušenou nebo nubukovou zdrsněte kartáčkem. Pokračujte dalším krokem a tím je hloubková péče s 2_DEEP CONDITIONER. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: