Collonil Carbon Lab Cleaning Foam 125 ml čistící pěna na tenisky

178 Kč
Skladem (>1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Dopravné
Rychlost
Ověřeno
Servis
Prodejna

Detailní popis produktu

Collonil Carbon Cleaning Foam vyčistí rychle a účinně všechny materiály, nejen kůži. Můžete využít i na textil a oblečení, které nemůžete vyprat. S pěnou se příjemně pracuje - je lehká, dobře se roztírá a výborně čistí.

Tato čistící pěna byla vyvinuta speciálně na tenisky a je součástí produktové řady Collonil Carbon Lab, kterou vám kompletně nabízíme. Řada Carbon je výjimečná tím, že obsahuje unikátní karbonové částečky, které se díky svojí odolnosti velmi dobře hodí pro účely péče o boty. 

Návod na použití: S pomocí pumpičky naneste dostatečné množství pěny na houbičku nebo kartáček. Kruhovými pohyby čistěte povrch bot. Na broušenou kůži využijte místo houbičky raději kartáček. Poté odstraňte čistým navlhčeným hadříkem nečistoty a zbytky pěny. Nechte uschnout. Pokud to broušená kůže vyžaduje, zdrsněte ji (nejlépe čistým krepovým kartáčkem). Následně doporučujeme využít péči Collonil Carbon Sneaker Care nebo jiný vhodný přípravek pro výživu, hydrataci a impregnaci kůže.

Mrkněte na video v další záložce a dozvíte se jednoduše, jak používat čistící pěnu na tenisky Collonil Carbon Cleaning Foam.

undefined 

H222-H229 Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Více o bezpečnosti - viz záložka Související soubory

 

 

Video jak používat Collonil Carbon Cleaning Foam na tenisky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: