O nás

 

Naše motto: "O kůži a kožešinách vám řekneme vše."

Jsme tu pro Vás již od roku 1994 - jsme Špongrovi. Zkušenosti si předáváme již třetí generaci. A kde nás najdete? V naší kamenné prodejně v Přešticích a nebo online na www.spongr.cz.

 

Nabízíme kvalitní nepředražené produkty z přírodních materiálů za přijatelnou cenu

  • Kožené bundy, parky a vesty můžete vyzkoušet v našich prodejnách nebo zakoupit i na e-shopu. Naší specialitou jsou kožené bundy evropských i českých značek.
  • Kožešinová konfekce - dámské velurové kabáty z beránka a pánské pilotky - dostupné kožíšky, které prošly pod rukama českých kožešníků. 
  • Čepice - kožené, kožešinové  a ručně pletené. Z naší rozmanité nabídky, kterou objevíte pouze u nás, budete nadšeni. Ručně pletené čepice z merino vlny zdobíme vlastní kožešinovou bambulí. 
  • Kožené opasky a rukavice - tradiční české výrobky pro každého. 
  • A spoustu dalších produktů jako kožešinové lemy a límce, kožené peněženky ad.  začít můžete zde - www.spongr.cz

 

 

Pro nás jste na prvním místě vy

Ochotně poradíme, rádi vysvětlíme, s potěšením obsloužíme. Z našich textů se toho dozvíte opravdu hodně, ale neváhejte, zeptejte se nás na cokoliv. Obratem odpovíme. Klademe důraz na přesné pojmy a termíny. Od nás dostanete vždy přesné informace a ještě něco navíc - získáte radu, jak správně pečovat a udržovat o kožené výrobky.

 

my jsme originál... Buďte i vy originál. Buďte deluxe s našimi kožešinami

Spolupracujeme s drobnými českými výrobci a dodavateli. Převážnou část našeho sortimentu tvoří  domácí české produkty. Dbáme především na kvalitu a nabízíme vám kožené a kožešinové výrobky s výborným poměrem cena - výkon. Sortiment skládáme originálně dle našeho osobitého vkusu, se kterým oslovíme i vás.

Objevte naši značku Špongr - vyrábíme pro vás unikátní výrobky, které jinde nenajdete. Umíme vyrobit věci na míru podle vašich nejtajnějších přání.

 

Poznejte s námi krásu přírodních materiálů

Pusťte k sobě do šatníku přírodu i vy. Kůže a kožešina jsou trvanlivé materiály s dlouhou životností, která mnohokrát převyšuje záruční dobu. Díky tomu, že výrobky z kůže a kožešin něco vydrží, pořizují se s rozmyslem a na delší dobu. Pravá kůže se používáním a nošením mění, měkne, získává patinu a vytváříme si k ní vztah. Kožešina plní funkci estetickou i praktickou. Design těchto dvou přírodních materiálů je  nadčasový  a nenutí nás plnit skříně neekologicky vyrobenými náhražkami.

 

"Kůži ničím nenahradíš" 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení