O nás

 

Naše motto: "O kůži a kožešinách vám řekneme vše."

Jsme tu pro Vás již od roku 1994 - jsme Špongrovi. Zkušenosti si předáváme již třetí generaci. A kde nás najdete? V naší kamenné prodejně v Přešticích a nebo online na www.spongr.cz.

 

Nabízíme kvalitní nepředražené produkty z přírodních materiálů za přijatelnou cenu

  • Kožené bundy, parky a vesty můžete vyzkoušet v naší prodejně nebo zakoupit i na e-shopu. Naší specialitou jsou kožené bundy evropských i českých značek.
  • Kožešinová konfekce - dámské velurové kabáty z beránka a pánské pilotky - dostupné kožíšky, které prošly pod rukama českých kožešníků. 
  • Čepice - kožené, kožešinové  a ručně pletené. Z naší rozmanité nabídky, kterou objevíte pouze u nás, budete nadšeni. Ručně pletené čepice z merino vlny zdobíme vlastní kožešinovou bambulí. 
  • Kožené opasky a rukavice - tradiční české výrobky pro každého. 
  • A spoustu dalších produktů jako kožešinové lemy a límce, kožené peněženky ad.  začít můžete zde - www.spongr.cz

 

 

Pro nás jste na prvním místě vy

Ochotně poradíme, rádi vysvětlíme, s potěšením obsloužíme. Z našich textů se toho dozvíte opravdu hodně, ale neváhejte, zeptejte se nás na cokoliv. Obratem odpovíme. Klademe důraz na přesné pojmy a termíny. Od nás dostanete vždy přesné informace a ještě něco navíc - získáte radu, jak správně pečovat a udržovat o kožené výrobky.

 

my jsme originál... Buďte i vy originál. Buďte deluxe s našimi kožešinami

Spolupracujeme s drobnými českými výrobci a dodavateli. Převážnou část našeho sortimentu tvoří  domácí české produkty. Dbáme především na kvalitu a nabízíme vám kožené a kožešinové výrobky s výborným poměrem cena - výkon. Sortiment skládáme originálně dle našeho osobitého vkusu, se kterým oslovíme i vás.

Objevte naši značku Špongr - vyrábíme pro vás unikátní výrobky, které jinde nenajdete. Umíme vyrobit věci na míru podle vašich nejtajnějších přání.

 

Poznejte s námi krásu přírodních materiálů

Pusťte k sobě do šatníku přírodu i vy. Kůže a kožešina jsou trvanlivé materiály s dlouhou životností, která mnohokrát převyšuje záruční dobu. Díky tomu, že výrobky z kůže a kožešin něco vydrží, pořizují se s rozmyslem a na delší dobu. Pravá kůže se používáním a nošením mění, měkne, získává patinu a vytváříme si k ní vztah. Kožešina plní funkci estetickou i praktickou. Design těchto dvou přírodních materiálů je  nadčasový  a nenutí nás plnit skříně neekologicky vyrobenými náhražkami.

 

"Kůži ničím nenahradíš"