Pedag NATURAL PROTECTOR 220 ml přírodní impregnace ECO-FRIENDLY

329 Kč
Skladem (>1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Dopravné
Rychlost
Ověřeno
Servis
Prodejna

Detailní popis produktu

Hledáte přírodní a ekologickou impregnaci? Právě jste našli vysoce účinnou impregnaci, která je šetrná k životnímu prostředí a dokonale ochrání pravou kůži i ostatní materiály proti vodě, skvrnám a nečistotám.

Obsahuje inovativní technologii s 3D molekulární strukturou, která bez škodlivých látek vytvoří kolem každého vlákna neviditelnou bariéru skládající se z milionů drobných molekul. Zároveň materiál zůstává pružný a prodyšný.

Tento impregnační sprej na vodní bází a bez zápachu je dodáván s mechanickým rozprašovačem (tzn. bez hnacích plynů) a proto ho můžete používat i v uzavřených prostorách. 

Unikátní eco-friendly přírodní složení znamená, že nezatěžuje životní prostředí. Přípravek je z 98 % odbouratelný (rozložitelný), bez rozpouštědel a bez PFC (perfluorované sloučeniny).

Vhodné na všechny materiály druhy materiálů - na hladké usně, na broušené usně (velur, nubuk, semiš), na textil i na membrány (goretex apod.) a další syntetické materiály.  

Impregnační sprej 3_NATURAL PROTECTOR je součástí přírodní řady od značky Pedag. Současně s ním můžete v předchozích krocích čištění a péče o obuv použít ostatní přípravky z této řady - a to čistící mýdlo 1_PURE CLEANSER a výživnou emulzi 2_DEEP CONDITIONER.

Návod k použití: Po vyčištění bot (buď kartáčkem nebo zároveň i přípravkem k tomu určeným př. 2_DEEP CONDITIONER), protřepte lahvičku a nastříkejte přímo na boty ze vzdálenosti cca 15 cm tak, aby byl povrch mokrý. Snažte se hadříkem (u hladké kůže) nebo jemným kartáčkem, houbičkou (u broušené kůže) vmasírovat přípravek do povrchu, tak aby materiál co nejvíce absorboval impregnaci. Můžete zopakovat 2x až 3x po deseti minutách. Počkejte dalších deset minut a setřete vše, co se nevpilo. Na závěr nechte uschnout při pokojové teplotě cca 24 hodin. Poté hladkou useň přeleštěte a vlasovou useň vykartáčujte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: