Collonil Organic Bamboo Lotion 200 ml čistící přípravek na kůži

175 Kč
Skladem

Collonil Organic Bamboo Lotion je čistící a ošetřující mléko pro všechny druhy usní. 

Toto jemné mléko poskytuje kvalitní přírodní výživu a šetrně odstraňuje nečistoty ze všech druhů kůží, ale i z textilu včetně klima membrán (př. goretex).

Obsahuje velký podíl bambusového extraktu. Díky tomu, že složení tvoří z 90 % přírodní látky, je ideální volbou na dětskou obuv. Je ekologický a šetrný k životnímu prostředí, protože neobsahuje téměř žádné chemické látky, neobsahuje rozpouštědla, ani hnací plyn - díky tomu je možné tento přípravek používat i v uzavřených prostorách.

Použití na kožené boty, na kožené kabelky, na koženou galanterii, na kožené bundy, kožený nábytek a sedací soupravy.

Návod k aplikaci: Naneste na hadřík nebo přímo na povrch a stírejte nečistoty. Následně použijte péči - například Collonil Vegan Organic Cream.  

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.