Pedag DEEP CONDITIONER 220 ml hloubková péče na kožené boty ECO-FRIENDLY

Novinka Tip
329 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte koženým výrobkům přírodní hloubkovou výživu a oživení barev. S pomocí přírodních látek - lanolinu, aloe vera a avokádového oleje - si pravá kůže zachová pružnost a vláčnost a bude tak dlohodobě chráněna před znečištěním.

Bezbarvý kondicionér neboli emulze je dodávána v praktickém balení s pumpičkou.

Unikátní eco-friendly přírodní složení znamená, že nezatěžuje životní prostředí. Přípravek je z 98 % odbouratelný (rozložitelný) a bez rozpouštědel.

Vhodné na všechny druhy kůže - na hladkou i broušenou. Doporučujeme pro kožené boty, tašky, kožené sedačky, rukavice a další kožené doplňky.

Nepoužívejte na textil.

Kondicionér 2_DEEP CONDITIONER patří do přírodní řady od značky Pedag. Pro perfektní výsledek a péči o kožené výrobky doporučujeme používat v předchozím kroku - čištění - čistící mýdlo 1_PURE CLEANSER a na závěr použít impregnaci 3_NATURAL PROTECTOR.

Návod k použití: Po vyčištění bot (buď kartáčkem nebo zároveň i přípravkem k tomu určeným př. 2_DEEP CONDITIONER) naneste pumpičkou emulzi na hadřík. Protože dochází k oživení barev, natřete důkladně na celý ošetřovaný povrch, aby nevznikly rozdíly v barevnosti. Nechte uschnout. Asi tak po deseti minutách hladkou useň přeleštěte, vlasovou useň vykartáčujte. Na závěr použijte impregnaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: