Výměna a vrácení zboží

 

Pokud vracíte zboží, pamatujte prosím na to, že je nutné, aby zboží bylo nepoužité, nepoškozené a v původním stavu a v originálním obalu (nepoškozeném) jako při koupi.

Nakupujete-li kožešinový výrobek, ihned ho rozbalte a skladujte ho rozložený a nezabalený, aby nedošlo k poškození a přeležení vlasu.  

 

ZDE: Formulář ke stažení

 

Výměna zboží

Zboží, které chcete vyměnit zašlete neprodleně zpět (nejpozději do 14 dnů) na naši adresu s tímto vyplněným formulářem a uveďte, jaké zboží místo toho máme nachystat. Raději nás v této záležitosti nejdříve kontaktujte, zejména pokud se jedná o výměnu velikosti. 

 

Vrácení zboží

Jedná se o odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy. Vyplněný formulář a zboží, které vracíte, zašlete zpět na naši adresu, a to do 14 dnů od převzetí zboží.  Peníze vám vrátíme zpět na vaše číslo účtu obratem, jakmile obdržíme vrácené zboží.

Pokud zasíláte zboží zpět z výše uvedených důvodů, je nutné, aby zboží bylo nepoškozené, neopotřebované a pokud možno v původním stavu (s visačkou a v původním obalu). Předejdete tím zbytečným komplikacím v podobě snížení vrácené částky o námi vynaložené náklady na uvedení zboží do původního stavu. 

Předtím než zásilku odešlete, pečlivě zboží zabalte, aby nedošlo k poškození během přepravy. Zásilku nezapomeňte pojistit. Neposílejte zásilku na dobírku, v tomto případě zásilku nepřevezmeme. 

 

Reklamace

Ke každému námi prodávanému zboží je poskytována záruční lhůta 24 měsíců od data převzetí. Pokud dojde k závadě na výrobku, má kupující právo zboží reklamovat, a to ihned po zjištění závadyNárok na uplatnění reklamace se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku. Nelze reklamovat zboží opotřebené nesprávným použitím, poškozené neodbornou činností nebo špatným skladováním. Na vyřízení reklamace si vyhrazujeme 30 dní od přijetí reklamovaného zboží.

Při reklamaci vyplňte tento formulář a spolu se zbožím zašlete zpět na níže uvedenou adresu. Raději nás ale v tomto případě nejdříve kontaktujte telefonicky +420 606 268 970 nebo e-mailem info@spongr.cz.

 

Kam zboží zaslat?

Kožená móda Dušan Špongr

Na Růžku 281

334 01 PŘEŠTICE

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení