Collonil Carbon Complete 125 ml impregnační pěna s houbičkou

Tip
Collonil Carbon Complete 125 ml karbonová univerzální pěna
180 Kč
Skladem

V jednom kroku vyčistí, naimpregnuje a ošetří kůži - to je univerzální pěna Collonil Carbon Complete s karbonovou technologií.

Univerzální pěna Collonil Carbon Complete je vhodná především k péči o hladkou kůži (kožené boty, kožená bunda, kožená kabelka, atd.), ale dá se použít i pro jiné materiály. Velikost balení i funkčnost výrobku je ideální na cesty - zvládne najednou čištění, impregnaci a péči o kůži. Chrání před vlhkostí, udrží prodyšnost stejně jako pružnost materiálu, osvěží barvu bot. Prostředek Vám zabezpečí dlouhotrvající ochranu pro všechny druhy materiálů.

Výrobek neobsahuje rozpouštědla, proto jej lze použít i v uzavřených prostorách. Obsahuje více jak 15 až 30 % alifatických uhlovodíků, méně než 5% aniontových tensidů a méně než 5% neionotových tensidů. Obsahuje vonné látky.

Před použitím důkladně protřepejte. Dózu držte svisle dolů, rozprašovací hlavou směrem k houbičce a ze vzdálenosti 1 cm na ni naneste pěnu. Rovnoměrně rozetřete na materiál a nechejte zaschnout. Hladkou useň přeleštěte, broušenou zdrsněte krepovým kartáčkem nebo Nubuk Boxem.

Přečtěte si bezpečnostní list k tomuto výrobku.

Jméno značky: Collonil
Kategorie: Impregnace na kůži Collonil a Pedag
Typ impregnace: pěna

Collonil Carbon Complete 125 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.