Collonil Carbon Complete 125 ml impregnační pěna s houbičkou

198 Kč
Skladem (>1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Dopravné
Rychlost
Ověřeno
Servis
Prodejna

Detailní popis produktu

V jednom kroku vyčistí, naimpregnuje a ošetří kůži - to je univerzální pěna Collonil Carbon Complete s karbonovou technologií.

Univerzální pěna Collonil Carbon Complete je vhodná především k péči o hladkou kůži (kožené boty, kožená bunda, kožená kabelka, atd.), ale dá se použít i pro jiné materiály. Velikost balení i funkčnost výrobku je ideální na cesty - zvládne najednou čištění, impregnaci a péči o kůži. Chrání před vlhkostí, udrží prodyšnost stejně jako pružnost materiálu, osvěží barvu bot. Prostředek Vám zabezpečí dlouhotrvající ochranu pro všechny druhy materiálů.

Výrobek neobsahuje rozpouštědla, proto jej lze použít i v uzavřených prostorách. Obsahuje více jak 15 až 30 % alifatických uhlovodíků, méně než 5% aniontových tensidů a méně než 5% neionotových tensidů. Obsahuje vonné látky.

Před použitím důkladně protřepejte. Dózu držte svisle dolů, rozprašovací hlavou směrem k houbičce a ze vzdálenosti 1 cm na ni naneste pěnu. Rovnoměrně rozetřete na materiál a nechejte zaschnout. Hladkou useň přeleštěte, broušenou zdrsněte krepovým kartáčkem nebo Nubuk Boxem.

Přečtěte si bezpečnostní list k tomuto výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace na kůži Collonil a Pedag
Typ impregnace: pěna
Výrobce: Collonil

Collonil Carbon Complete 125 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: