Kožešinový nákrčník / šála z králíka S39 červená

1 399 Kč
Skladem

Kruhová kožešinová šála z rexového králíka v délce 150 cm snadno obtočíte kolem krku a získáte tzv. nákrčník. 

Šálka z pravé kožešiny ve výrazné červené barvě. Kožešina je ručně vyplétána do textilní osnovy, díky tomu je krásně tvárná. 

Králík plemene rex je ceněný pro svoji hustou, kolmo rostoucí a na dotek velmi jemnou srst. Používá se i na výrobu kožichů. 

Výhody:
- velmi jemná kožešina na dotek
- kožešina nelíná
- krásně hřeje
- vypadá luxusně

Rozměry šály:
- délka 150 cm (celkový obvod)
- šířka šály 13 cm
- tloušťka šály 2,5 cm

Každý náš výrobek je originál, a proto vždy obdržíte tuto konkrétní vyfotografovanou šálu.

Pokyny k údržbě a skladování:

Pokud Vám byl kožešinový výrobek zaslán zásilkovou službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto výrobek co nejdříve vyjměte z obalu, protřepte a rozložený nechte 24 - 48 hodin narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem. Kožešinový výrobek skladujte v temnu, rozložený na plocho a bez kontaktu s okolními předměty (ohnul by se vlas srsti), buď v papírové krabici, nebo v látkovém obalu. Kožešinu zásadně neskladujeme v uzavřeném igelitovém obalu, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. PRAVÁ KOŽEŠINA SE NESMÍ NIKDY PRÁT.

 

Jméno značky: Špongr
Kategorie: Kožešinové šály
Druh kožešiny: králík
Materiál: 100% pravá kožešina
Typ šály: nákrčník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte koženou galanterii, kožešinové doplňky i konfekci značky Špongr. Naše rodinná firma je tu pro vás již tři generace. V Přešticích pro vás vyrábíme tradiční české výrobky z kůže a kožešin. Na přání umíme vytvořit i věci na míru. V nabídce naší značky najdete kožešinové límce a lemy, ledvinové pásy, kožené rukavice, čepice, kožené rukavice, kožešinové štoly, boa a další.