Collonil kartáč kombi k čištění obuvi

110 Kč
Skladem

Kombi kartáček od značky Collonil slouží k suchému mechanickému čištění obuvi.

Z jedné strany je umístěn kartáček z mosazných drátků, z druhé strany je měkký silikonový kartáček. Podélně je umístěn plochý perlonový kartáček (z plastových štětin) k čištění obtížně přístupných míst. Prodloužená plochá špička také slouží k dočištění úzkých prostor. 

Tento plastový kartáč na boty lze použít i pro vyčesávání slepeného vlasu velurové usně po použití prostředků Nubuk+Velours sprej a Nubuk+Textil.

Jméno značky: Collonil
Kategorie: Kartáče na boty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.