Provoz e-shopu nepřerušen. Můžete nakupovat, expedujeme jako za normální situace přes Českou poštu, Zásilkovnu a DPD. Prosíme, plaťte kartou nebo předem na účet, omezíte tak kontakt mezi lidmi a zároveň chráníte sebe i své doručovatele.

Collonil Vario 200 ml impregnační sprej

149 Kč
Skladem

Collonil Vario je speciální impregnační a ošetřující sprej na kůži a zejména pak na kombinované a choulostivé materiály.

Bezbarvá impregnace včetně ošetřující funkce je ideální pro použití:

  • na kombinované materiály (např. textil-useň, lak-textil,....)
  • na choulostivé materiály (např. s metalickým povrchem)
  • na exotické materiály
  • na broušené usně - především s povrchovou úpravou "krystal" - to je speciální blýskavý efekt na broušené kůži (teletině a hovězině), která je velice jemná a používaná na dámskou konfekci (kožená paleta a kabáty)

 Upozornění: Nepoužívejte v uzavřených prostorách.výstražné symboly_small

 

Přečtěte si bezpečnostní list.

Jméno značky: Collonil
Kategorie: Impregnace na kůži Collonil a Pedag
Typ impregnace: Sprej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.