Collonil Special Wax 200 ml impregnační sprej na maštěné, přírodní nebo vysoce leštěné kůže

156 Kč
Skladem

Speciální impregnační a ošetřující sprej se včelím voskem vhodný pro citlivé usně - Collonil Special Wax.

Doporučujeme používat na jemné kůže - na maštěné, přírodní nebo vysoce leštěné kůže. S tímto výrobkem provedete impregnaci a ošetření vašeho koženého výrobku najednou. Funguje výborně - matnou useň zachová matnou a leštěná zůstane lesklá. Ideální použití na obuv, kožené kabelky a kožené oděvy. Vhodné i na texové (gore-tex) materiály.

Upozornění: nepoužívat na vlasové materiály (např. velur), nepoužívejte v uzavřených prostorách: výstražné symboly_small

Přečtěte si bezpečnostní list vztahující se k výrobku. 

Jméno značky: Collonil
Kategorie: Impregnace na kůži Collonil a Pedag
Typ impregnace: Sprej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.