Collonil Nubuk+Velours 200 ml impregnační sprej BEZBARVÝ

150 Kč
Skladem

Collonil Nubuk + Velours je dobarvující a ošetřující impregnace na velurové/semišévé usně

Odstraňuje mastné a lesklé plochy na velurových usních. V barevných odstínech navíc oživuje barvy. Přípravek doporučujeme zejména na vyšísované velurové boty, kabelky... Přípravek lze úspěšně použít na kožené bundy z veluru, nubukových a broušených kůží.

- odstraňuje mastné a lesklé plochy na velurových usních

- v barevných odstínech navíc oživuje barvy.

- impregnuje

Návod k použití: Nastříkejte přibližně z 20 cm na ošetřovaný povrch, např. na boty, a nechte zaschnout. Po uschnutí (cca 20 min) můžete useň vyčesat krepovým kartáčkem nebo kostkou Collonil Cleaner. Přípravek aplikujte rovnoměrně po celé ploše výrobku.

Naše rada: test stálobarevnosti proveďte na skrytém místě udržovaného výrobku

Upozornění: Nepoužívejte v uzavřených prostorách.

 

BEZPEČNOSTNÍ LISTY K VÝROBKU SE ZOBRAZÍ PO KLIKNUTÍ NA ZÁLOŽKU SOUVISEJÍCÍ SOUBORY. Podle zákona 356/2003 Sb. o chemických látkách a přípravcích ve znění pozdějších předpisů splňujeme povinnost informovat kupujícího o nebezpečných vlastnostech přípravku a sdělujeme, že výrobek je označován jako extrémně hořlavý, dráždivý.

výstražné symboly_small

 

Jméno značky: Collonil
Kategorie: Impregnace na kůži Collonil a Pedag
Barva: bezbarvá
Typ impregnace: Sprej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.