Collonil Nubuk Box - čistící guma s krepou na broušené usně

112 Kč
Skladem

Collonil Nubuk Box je čistící kostka pro broušené, nubukové a semišové usně.

Je složena ze dvou vrstev - silnější gumová vrstva je určena k čištění jemnějších nečistot, tenčí krepová vrstva odstraňuje hrubé a hlubší nečistoty. Krepová vrstva se také hodí k vyčesání vlasu u veluru po použití spreje Nubuk+Velours.

Návod k použití: S mírným tlakem přejíždíme kostkou povrch kůže (gumujeme) a nečistoty se nabalují na kostku. Z kostky lze nečistoty odstranit vymácháním v saponátu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.