Kožešina lem / límec na kapuci z mývalovce 3092 NATUR

Česká výroba
3 100 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní huňatá kožešina na kapuci ve své vznešené přirozené barvě vzbudí maximální pozornost. 

Prémiová kvalita finského mývalovce Saga Royal se vyznačuje maximální hustotou a dlouhým vlasem. Unikátní český výrobek s funkcí 2v1 - lem můžete použít zároveň i jako límec kolem krku díky háčku na sepnutí. Snadno aplikujete na vaši kapuci.

Rozměry tohoto lemu: 70 cm x 3,5 cm x 19 cm (délka x šířka podšívky x šířka přes vlas kožešiny z lícové strany).

Barva kožešiny: podsada je středně medově hnědá, pesík kožešiny má střední část  v tónech od slámově žluto béžové až k hnědo oranžové s černým konečkem, který je na podsadě kontrastní.

 

obdržíte tento konkrétní vyfotografovaný kožešinový lem.

Připevnění kožešiny na kapuci:

1) Odepínatelným způsobem (nejběžnější a nejjednodušší)
Každý náš kožešinový lem je zespodu vybaven podšívkou s pěti knoflíkovými dírkami. Kožešinový lem se přidělává jednoduše tak, že se po obvodu vaší kapuce přišije 5 knoflíčků, které přesně zapadnou do knoflíkových dírek v podšívce kožešinového lemu. Jedna sada černých knoflíčků je vždy součástí balení. Zde se podívejte na podrobný návod, jak připevnit kožešinový lem na kapuci.

2) Na pevno
Nabízíme také službu přišití vámi objednaného lemu na vaši kapuci za 200 Kč. Tuto službu využijete zejména v případě, že původní např. umělá kožešina na vaší kapuci je přišita na pevno, nebo všita do textilní lišty se zipem nebo patenty. U této montáže se stane kožešinový lem jednoúčelovým a kvůli způsobu uchycení nejde měnit na jiné bundy. Pokud chcete využít tuto službu, tak v objednávce uveďte do poznámky skutečnost, že nám posíláte kapuci k přišití lemu. Kapuci zašlete na naši adresu, kterou najdete v kontaktech.

Jak určit správnou délku kožešinového lemu?

Vhodnost lemu pro vaši kapuci určuje délka podšívky kožešinového lemu. Nejdříve tedy změřte vnější obvod okraje vaší kapuce. Potom zvolte lem, který má délku podšívky podobnou jako je obvod vaší kapuce. Standardní lemy délky 70 cm jsou vhodné pro kapuce s obvodem 68 – 74 cm. Pokud je tedy kapuce o několik centimetrů delší než lem, tak to nevadí, protože vlas kožešiny přesahuje 5 – 8 cm přes okraj podšívky.

Údržba a skladování kožešin

V případě zaslání kurýrní službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto ji opatrně vyjměte z obalu, protřepte a rozloženou nechte cca 24 hod. narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem (mývalovec nebo liška).

KOŽEŠINU ZÁSADNĚ NESKLADUJEME V UZAVŘENÉM IGELITOVÉM OBALU, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. Kožešinu uchováváme buď v papírové krabici, nebo v prodyšném látkovém obalu. Jakoukoliv kožešinu skladujeme vždy volně rozloženou tak, aby nemohlo dojít k trvalému deformování, například z důvodu přehnutí nebo zatížení kožešiny jinou věcí.

PRAVÁ KOŽEŠINA SE NESMÍ NIKDY PRÁT!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kožešinové lemy na kapuci
Barva kožešiny: přírodní / medově hnědá
Délka kožešinového lemu: 70 cm - standardní délka
Druh kožešiny: finský mývalovec
Materiál: 100% pravá kožešina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: