Jak správně změřit opasek?

 

Kupujete kožený opasek po internetu a nevíte, jak přesně a správně změřit sebe nebo váš starý opasek? S tímto našim návodem se určitě nespletete.

POZOR! Zákazníci často chybují, a měří celkovou délku opasku (někdy se sponou, někdy bez spony, je to různé). Upozorňujeme již dopředu, že v objednávce objednáváte velikost opasku a ta odpovídá obvodu pasu, NEodpovídá celkové délce opasku (ať už se sponou nebo bez spony).

Co je nejdůležitější? Změřte si obvod pasu přímo v těch místech, kde chcete opasek nosit. Tento naměřený rozměr odpovídá velikosti a délce opasku, kterou budete objednávat. 

jak_zmerit_urcit_delku_kozeneho_opasku

Pokud kupujete opasek jako dárek, můžete změřit kalhoty v místě, kde se provléká opasek, nebo se orientujte podle staršího opasku. Při měření starého opasku, měřte ale vždy podle našeho obrázku včetně spony k té dírce, na kterou se opasek zapíná.

 

Pokud máte opasek delší, než potřebujete, můžete opasek zkrátit i doma. Podívejte se, jak se to dělá podle našeho návodu Jak zkrátit opasek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení