Collonil Nanocream 50 ml impregnační krém

119 Kč
Skladem

Collonil Nanocream je vysoce impregnační a zároveň ošetřující bezbarvý krém, který díky nanotechnologii zachovává useň prodyšnou. Používá se na všechny druhy hladké kůže. 

Výborného výsledku dosáhnete v kombinaci s impregnací Collonil Nano Pro. Nejdříve se nanese na boty krém pomocí aplikátoru a poté se nastříká impregnace Collonil Nano Pro. 

 

Přednosti:
- houbičkový aplikátor
- impregnuje a vyživuje hladkou kůži
- velmi silné impregnační vlastnosti díky NANO technologii
- zachovává useň prodyšnou
- vysoká účinnost v kombinaci s impregnací Collonil Nano Pro

 

 

Jméno značky: Collonil
Kategorie: Impregnace na kůži Collonil a Pedag
Barva: bezbarvá
Typ impregnace: Krém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.