Collonil Nano Pro 400 ml impregnační sprej

Tip
Collonil Nano Pro 400 ml impregnační sprej
228 Kč
Skladem

Collonil Nano Pro je všestranný impregnační sprej nové generace využívající nanočástice.

Univerzální povrchová impregnace od světoznámé značky Collonil je  určena nejen pro všechny druhy kůže (hladká, velurová), ale také pro textilní výrobky a pro "texové" materiály typu goretex. Plně ekologická impregnace. Stříkejte na kožené i textilní boty, na stan, na outdoorové bundy, atd. 

Návod k použití: Impregnace by se měla aplikovat pravidelně a zejména preventivně. Jen tak může zajistit snadné čištění. Před použitím důkladně protřepejte. Stříkejte pouze na suché materiály. Po nastříkání (ze vzdálenosti min. 30 cm) se vytvoří na povrchu pevná, prodyšná síť polymerních řetězců, poté kapky vody perfektně stékají po povrchu. Po důkladném zaschnutí hladkou useň lehce přeleštěte, velurovou kůži můžete zdrsnit krepovým kartáčem. Nástřik můžete opakovat třikrát, abyste docílili dokonalého účinku. Obecně se doporučuje nejdříve materiál vyčistit, naimpregnovat a poté ošetřit.

Nepoužívejte v uzavřených prostorách.výstražné symboly_small

 

Koukněte na video a bezpečnostní list. 

 
Jméno značky: Collonil
Kategorie: Impregnace na kůži Collonil a Pedag
Typ impregnace: Sprej

Collonil Nano Pro 400 ml spray

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 17.7.2019
+ cena

dobrá cena ohodnocení nevím mám na novou koženou bundu ještě jsem ji v dešti neměl snad odpovídá tomu co říká výrobce

Collonil je předním světovým výrobcem impregnačních, ošetřujících a čistících prostředků na výrobky z kůže. Každý kožený výrobek vyžaduje péči a hlavně si ji zaslouží. S kvalitními přípravky zn. Collonil zajistíte, že vaše taška, peněženka, boty nebo kožená bunda, budou vypadat dlouhá léta skvěle.

 

Přípravky Collonil můžete ošetřit koženou obuv a to i v úpravě semiš, velur a nubuk. Použít je samozřejmě můžete také na koženou galanterii, pásky, kabelky, kožené bundy, nábytek, jezdecká sedla nebo kožené interiéry aut.

Výrobky Collonil zahrnují krémy na boty, impregnace na kůži, speciální emulze, vůně do bot v podobě deodorantu ve spreji a kartáče nebo houbičky na aplikaci přípravků. Naleznete zde všechny potřebné prostředky k impregnaci, ošetření i čištění kůže.