Jak změřit opasek a vybrat správnou velikost

Kupujete kožený opasek po internetu a nevíte, jak změřit opasek tak, abyste objednali správnou velikost? S tímto našim návodem se určitě nespletete.

POZOR! Zákazníci často chybují, a měří celkovou délku opasku (někdy se sponou, někdy bez spony, je to různé). Upozorňujeme již dopředu, že v objednávce objednáváte velikost opasku a ta odpovídá obvodu pasu, NEodpovídá celkové délce opasku (ať už se sponou nebo bez spony).

Co je tedy nejdůležitější? Změřte si obvod pasu přímo v těch místech, kde chcete opasek nosit. Tento naměřený rozměr odpovídá velikosti a délce opasku, kterou budete objednávat. 

jak_zmerit_urcit_delku_kozeneho_opasku

Pokud kupujete opasek jako dárek, můžete změřit kalhoty v místě, kde se provléká opasek, nebo se raději orientujte podle staršího opasku. Při měření starého opasku měřte ale vždy podle našeho obrázku včetně spony k té dírce, na kterou se opasek zapíná.

 

Zákazníci často chybují, že změří opasek bez spony až na konec koženého řemene. Pak obdrží opasek o několik centimetrů delší, než by potřebovali. Potom je opasek nutné zkrátit. Zkrátit opasek můžete i doma – podívejte se jak se to dělá podle našeho návodu Jak zkrátit opasek.

 

Nechybujte a vyberte si u nás kvalitní kožený opasek a už nikdy nebudete potřebovat jiný.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení