Provoz e-shopu nepřerušen. Můžete nakupovat, expedujeme jako za normální situace přes Českou poštu, Zásilkovnu a DPD. Prosíme, plaťte kartou nebo předem na účet, omezíte tak kontakt mezi lidmi a zároveň chráníte sebe i své doručovatele.

Kožešinová maxi štola ze stříbrné lišky ST206

13 990 Kč
Skladem

Exkluzivní kožešinová maxi štola ze stříbrné lišky BIG HEAVY s maximálním objemem kožešiny. Oslňující kožešinový doplněk pro výjimečné ženy. Český originální výrobek.

Tato velká štola z pravé kožešiny stříbrné lišky (forma BIG HEAVY) s velmi dlouhým a hustým vlasem je výjimečný trendy kožešinový doplněk. Kožešina použitá na tuto štolu vlastní označení Saga Furs = certifikovaný evropský chov.

Štola se zapíná třemi páry oček a háčků, navíc se dá přichytit k bundě nebo kabátu třemi knoflíčky - k tomu je štola opatřena třemi gumovými očky za krkem (štola pak bude držet i na rozepnuté bundě/kabátu). Štola je na podšívce zdobená broží. Česká ruční výroba.

Kožešinová štola je velmi variabilní a lze ji nosit několika způsoby:

- sepnutou těsně okolo krku,

- sepnutou, spadlou přes ramena - vhodné pro společenské události,

- sepnutou asymetricky ob jeden nebo dva háčky s volně vlajícím koncem,

- sepnutou a přepásanou páskem.

 

Každý náš výrobek je originál, a proto vždy obdržíte tuto konkrétní vyfotografovanou štolu.

Pokyny k údržbě a skladování:

Pokud Vám byl kožešinový výrobek zaslán zásilkovou službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto výrobek co nejdříve vyjměte z obalu, protřepte a rozložený nechte 24 - 48 hodin narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem. Kožešinový výrobek skladujte v temnu, rozložený na plocho a bez kontaktu s okolními předměty (ohnul by se vlas srsti), buď v papírové krabici, nebo v látkovém obalu. Kožešinu zásadně neskladujeme v uzavřeném igelitovém obalu, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. PRAVÁ KOŽEŠINA SE NESMÍ NIKDY PRÁT.

Jméno značky: Špongr
Kategorie: Kožešinové štoly a boa
Druh kožešiny: liška
Materiál: 100% pravá kožešina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte koženou galanterii, kožešinové doplňky i konfekci značky Špongr. Naše rodinná firma je tu pro vás již tři generace. V Přešticích pro vás vyrábíme tradiční české výrobky z kůže a kožešin. Na přání umíme vytvořit i věci na míru. V nabídce naší značky najdete kožešinové límce a lemy, ledvinové pásy, kožené rukavice, čepice, kožené rukavice, kožešinové štoly, boa a další.