Kožešinový rukávník - štucl z nutrie VELKÝ

Česká výroba
Kožešinový rukávník z nutrie pánský
1 990 Kč
Více jak týden

Velký kožešinový štucl z pravé stříhané nutriové kožešiny v přírodní barvě. Kvalitní česká ruční práce. 

Na výrobu tohoto kožešinového rukávníku byla použita rupovaná (stříhaná) kožešina z nutrie, která je v přírodě velmi nenápadná a odolná.

Štucl ve větší pánské velikosti je ideální pro použití při lovu "na čekanou".

K zavěšení na krk slouží textilní šňůrka. 

Rukávník je zateplený prachovým peřím. 

Rozměry: délka u dna 35 cm, délka u hřbetu 25 cm, výška 27 cm, hloubka u dna rukávníku 16 cm, délka popruhu 140 cm. Podšívka 100 % PES.

 

Pokyny k údržbě a skladování:

Pokud Vám byl kožešinový výrobek zaslán zásilkovou službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto výrobek co nejdříve vyjměte z obalu, protřepte a rozložený nechte 24 - 48 hodin narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem. Kožešinový výrobek skladujte v temnu, rozložený na plocho a bez kontaktu s okolními předměty (ohnul by se vlas srsti), buď v papírové krabici, nebo v látkovém obalu. Kožešinu zásadně neskladujeme v uzavřeném igelitovém obalu, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. PRAVÁ KOŽEŠINA SE NESMÍ NIKDY PRÁT.

Jméno značky: Špongr
Kategorie: Kožešinové rukávníky - štucle
Materiál: 100% pravá kožešina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte koženou galanterii, kožešinové doplňky i konfekci značky Špongr. Naše rodinná firma je tu pro vás již tři generace. V Přešticích pro vás vyrábíme tradiční české výrobky z kůže a kožešin. Na přání umíme vytvořit i věci na míru. V nabídce naší značky najdete kožešinové límce a lemy, ledvinové pásy, kožené rukavice, čepice, kožené rukavice, kožešinové štoly, boa a další.