Kožešinový rukávník (štucl) z králíka ST03

Česká výroba
Kožešinový rukavník z králíka šedý
2 190 Kč
Skladem

Kožešinový štucl z králičí kožešiny ve světle šedé přírodní barvě se stříbrným řetízkem. Kvalitní česká ruční práce. 

 

Štucl z pravé králičí kožešiny neboli rukávník se nosí zavěšený na krku a slouží k zahřátí rukou místo rukavic. Štucl je zateplený prachovým peřím. 

Na zadní straně je opatřen kapsou na zip, kde je zavěšená ozdobná kožešinová bambule. 

Rozměry rukávníku: délka u dna 33 cm, délka u hřbetu 25 cm, šířka/hloubka rukávníku 16 cm. Podšívka 100 % polyester..

Pokud Vám byl kožešinový výrobek zaslán zásilkovou službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto výrobek co nejdříve vyjměte z obalu, protřepte a rozložený nechte 24 - 48 hodin narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem. Kožešinový výrobek skladujte v temnu, rozložený na plocho a bez kontaktu s okolními předměty (ohnul by se vlas srsti), buď v papírové krabici, nebo v látkovém obalu. Kožešinu zásadně neskladujeme v uzavřeném igelitovém obalu, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. PRAVÁ KOŽEŠINA SE NESMÍ NIKDY PRÁT.

Jméno značky: Špongr
Kategorie: Kožešinové rukávníky - štucle
Materiál: 100% pravá kožešina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte koženou galanterii, kožešinové doplňky i konfekci značky Špongr. Naše rodinná firma je tu pro vás již tři generace. V Přešticích pro vás vyrábíme tradiční české výrobky z kůže a kožešin. Na přání umíme vytvořit i věci na míru. V nabídce naší značky najdete kožešinové límce a lemy, ledvinové pásy, kožené rukavice, čepice, kožené rukavice, kožešinové štoly, boa a další.