Kožešinový límec z tibetské ovce L80 Black & White

Česká výroba
Kožešinový límec z tibetské ovce L80 Black & White
2 590 Kč
Skladem

Výrazná barevná kombinace černé a bílé na kožešinovém límci z tibetské ovce stoprocentně zaujme a podtrhne váš unikátní styl.

Větší šálový límec z kožešiny tibetské ovce, která se vyznačuje delší kudrnatou srstí, která splývá (má menší objem na výšku. Límec se spojuje háčkem do očka.

Každý náš výrobek je originál, a proto vždy obdržíte tento konkrétní vyfotografovaný límec. Vyrobeno v České republice.

Rozměry: podšívka: délka vnějšího oblouku límce 100 cm, délka vnitřního oblouku límce 86 cm, šířka podšívky za krkem 8 - 9 cm, šířka vlasu kožešiny za krkem 25 cm.

Materiál podšívky: 100% polyester

Pokud Vám byl kožešinový výrobek zaslán zásilkovou službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto výrobek co nejdříve vyjměte z obalu, protřepte a rozložený nechte 24 - 48 hodin narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem. Kožešinový výrobek skladujte v temnu, rozložený na plocho a bez kontaktu s okolními předměty (ohnul by se vlas srsti). Ohnutá srst se dá srovnat do požadovaného směru navlhčením mokrou rukou nebo řídkým hřebenem. Po oschnutí kožešinu lze opatrně (mělce) rozčesat. Pravá kožešina se nesmí nikdy prát.

Jméno značky: Špongr
Kategorie: Kožešinové límce
Druh kožešiny: tibetská ovce
Materiál: 100% pravá kožešina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte koženou galanterii, kožešinové doplňky i konfekci značky Špongr. Naše rodinná firma je tu pro vás již tři generace. V Přešticích pro vás vyrábíme tradiční české výrobky z kůže a kožešin. Na přání umíme vytvořit i věci na míru. V nabídce naší značky najdete kožešinové límce a lemy, ledvinové pásy, kožené rukavice, čepice, kožené rukavice, kožešinové štoly, boa a další.