Kvalitní dárky pro firemní klienty, partnery a zaměstnance

Hledáte zajímavé, hodnotné a především kvalitní dárky pro klienty a partnery? Pak jste u nás správně. Podívejte se na naše tipy a udělejte obdarovaným opravdovou radost parádním dárkem.

Darujte něco funkčního a stylového, co potěší oko pokaždé, když to máte v ruce. Neobyčejný dárek neskončí v koši jako logy označkované a někdy i nevkusné reklamní předměty. Navíc krásný a použitelný dárek způsobí, že se lidem pozitivně vryjete do paměti. Ukažte, že máte vkus a srdce. Berte to jako investici s výhodami v podobě spokojených partnerů nebo loajálních zaměstnanců. 

Nešetřete na dárcích. Zaměřte se na tyto zajímavé kožené peněženky Secrid, které v sobě ukrývají hliníkové pouzdro na platební karty s vysouvacím mechanismem. Firma Secrid vyrábí všechny svoje produkty v Holandsku a v okolních státech Evropské unie a zakládá si na kvalitě a původu materiálu (všechny materiály pochází z Evropy), ale i na ekologičnosti a sociální prospěšnosti procesu výroby. 

Kožené peněženky SECRID jsou malé, lehké, dokonale zpracované po technické i designové stránce, ale hlavně i bezpečné - uvnitř ukryté hliníkové pouzdro chrání platební karty před zneužitím a přečtením dat na dálku (RFID ochrana). 

Není to snad dokonalý dárek pro vaše partnery? Až ho budete rozdávat, budete si chtít nechat i jeden pro sebe :-)

 

 

Černá kožená Secrid peněženka firemní dárek koňaková peněženka Secrid Miniwallet s ochranným pouzdrem na platební karty Stříbrné hliníkové pouzdro naplatební karty RFID ochrana luxusní kožená peněženka s pouzdrem na platební karty modré RFID ochrana luxusní červené kožené pouzdro na platební karty RFID ochrana

Černá kožená peněženka Secrid Slimwallet
1399,-

Kožená peněženka Secrid Miniwallet Cognac
1549,-

Hliníkové pouzdro na platební karty Secrid Cardprotector
699,-

Luxusní prošívaná peněženka Secrid Slimwallet
2149,-

Luxusní dámská kožená peněženka Secrid Miniwallet

2149,-

 

Máme i více druhů a barev. Prostudujte si naši nabídku kožených peněženek Secrid s hliníkovým pouzdrem.

 

Ať už chcete obdarovat zaměstnance nebo partnery, nenechávejte shánění firemních dárků na poslední chvíli. Na splnění zakázky o větším počtu kusů potřebujeme alespoň jeden týden a to pro to, abychom Vám mohli dárky doobjednat, připravit, zkontrolovat a přepravit na vaši adresu.