Kvalitní dárky pro firemní klienty, partnery a zaměstnance

Hledáte zajímavé, hodnotné a především kvalitní dárky pro klienty a partnery? Pak jste u nás správně. Podívejte se na naše tipy a udělejte obdarovaným opravdovou radost parádním dárkem.

Darujte něco funkčního a stylového, co potěší oko pokaždé, když to máte v ruce. Neobyčejný dárek neskončí v koši jako logy označkované a někdy i nevkusné reklamní předměty. Navíc krásný a použitelný dárek způsobí, že se lidem pozitivně vryjete do paměti. Ukažte, že máte vkus a srdce. Berte to jako investici s výhodami v podobě spokojených partnerů nebo loajálních zaměstnanců. 

Nešetřete na dárcích. Zaměřte se na tyto zajímavé kožené peněženky Secrid, které v sobě ukrývají hliníkové pouzdro na platební karty s vysouvacím mechanismem. Firma Secrid vyrábí všechny svoje produkty v Holandsku a v okolních státech Evropské unie a zakládá si na kvalitě a původu materiálu (všechny materiály pochází z Evropy), ale i na ekologičnosti a sociální prospěšnosti procesu výroby. 

Kožené peněženky SECRID jsou malé, lehké, dokonale zpracované po technické i designové stránce, ale hlavně i bezpečné - uvnitř ukryté hliníkové pouzdro chrání platební karty před zneužitím a přečtením dat na dálku (RFID ochrana). 

Není to snad dokonalý dárek pro vaše partnery? Až ho budete rozdávat, budete si chtít nechat i jeden pro sebe :-)

 

 

Černá kožená Secrid peněženka firemní dárek koňaková peněženka Secrid Miniwallet s ochranným pouzdrem na platební karty Stříbrné hliníkové pouzdro naplatební karty RFID ochrana luxusní kožená peněženka s pouzdrem na platební karty modré RFID ochrana luxusní červené kožené pouzdro na platební karty RFID ochrana

Černá kožená peněženka Secrid Slimwallet
1399,-

Kožená peněženka Secrid Miniwallet Cognac
1549,-

Hliníkové pouzdro na platební karty Secrid Cardprotector
699,-

Luxusní prošívaná peněženka Secrid Slimwallet
2149,-

Luxusní dámská kožená peněženka Secrid Miniwallet

2149,-

 

Máme i více druhů a barev. Prostudujte si naši nabídku kožených peněženek Secrid s hliníkovým pouzdrem.

 

Ať už chcete obdarovat zaměstnance nebo partnery, nenechávejte shánění firemních dárků na poslední chvíli. Na splnění zakázky o větším počtu kusů potřebujeme alespoň jeden týden a to pro to, abychom Vám mohli dárky doobjednat, připravit, zkontrolovat a přepravit na vaši adresu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení