Provoz e-shopu nepřerušen. Můžete nakupovat, expedujeme jako za normální situace přes Českou poštu, Zásilkovnu a DPD. Prosíme, plaťte kartou nebo předem na účet, omezíte tak kontakt mezi lidmi a zároveň chráníte sebe i své doručovatele.

Pánské kožené bundy

Kvalitní pánská kožená bunda bývá dost často nedostatkovým zbožím. Musí splňovat vaše přísné nároky, protože vás bude doprovázet na každém kroku i několik let. U nás máte jistotu, že najdete jedinečnou koženou bundu skvělého střihu, která vám perfektně padne, bude se vám líbit. A navíc budete vypadat stylově a moderně. S citem jsme pro vás vybrali bundy, které vynikají svým zajímavým nebo elegantním stylem, kvalitní kůží i zpracováním. Značka Gipsy produkuje bundy, pilotky a bombery mladistvého vzhledu, u značky Deercraft si vybere konzervativnější zákazník. Pouze u nás najdete již jedny z posledních českých kožených bund klasických střihů - pasovka nebo parka - od značky Navigator, které vynikají materiálem, šitím a střihem a řadí se ke klasice prostějovské výroby.

Při správné péči vám kožená bunda vydrží léta a bude vypadat pořád perfektně. Dokonce i lépe než nová, až vám po několika letech získá takzvanou patinu. Pak vám přiroste k srdci tak, že už nebudete chtít jinou...

Cena

35507490
135507490

Značky

Střih

Velikost

Položek k zobrazení: 8
8 položek celkem