Kožešinová vesta z králíka Ego černá

Velikost
2 900 Kč
Skladem

Módní černá kožešinová vesta s třásněmi z králíka. Krátká dámská kožešinová vestička z barvené králičí kožešiny je zdobená kožešinou z mývalovce kolem krku. Králičí kožešina e vetkaná do textilní osnovy.

Celková délka vesty je 58 cm. Velikost L je vhodná pro obvod hrudníku maximálně 98 cm.

Pro výběr správné velikosti prosím napište do poznámky v objednávce vaše míry – obvod hrudníku, obvod v pase, obvod v bocích. Tyto údaje nám velice pomohou při kontrole vaší objednávané velikosti. Můžeme tak pro jistotu vestu přeměřit a zjistit, zda vám bude sedět.

Pokyny k údržbě a skladování:

Pokud Vám byl kožešinový výrobek zaslán zásilkovou službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto výrobek co nejdříve vyjměte z obalu, protřepte a rozložený nechte 24 - 48 hodin narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem. Kožešinový výrobek skladujte v temnu, rozložený na plocho a bez kontaktu s okolními předměty (ohnul by se vlas srsti), buď v papírové krabici, nebo v látkovém obalu. Kožešinu zásadně neskladujeme v uzavřeném igelitovém obalu, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. PRAVÁ KOŽEŠINA SE NESMÍ NIKDY PRÁT.

Jméno značky: Evoco
Kategorie: Dámské kožešinové vesty
Druh kožešiny: králík

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: